Co to jest Cloud token i jak działa?

Cloud token jest aplikacja mobilna która pobieramy poniżej lub ze strony: http://cloudtokenwallet.com

Cały biznes odbywa się w aplikacji. To tutaj możemy przechowywać środki czy zapraszać znajomych. Pamiętaj by podczas rejestracji w cloud token korzystać z kodu referencyjnego (Referral Code): 4978754809 Sama aplikacja jest formą walleta(portfela) w którym przechowujemy kryptowaluty, by zacząć zarabiać pasywnie na Cloud token musimy wysłać środki z portfela do bota o nazwie: Jarvis Jarvis jest botem tradingowym arbitrażowym kryptowalut. Obraca kryptowalutami jednocześnie na 10 giełdach. Nie ma tutaj, licencji, pakietów, kontraktów czy puli. Przesyłamy jedynie kryptowaluty BTC, ETH, USDT, BTC, LTC, BCH, DOGE, TUSD. Ile minimalnie można przesłać do Jarvisa?

  • USDT- 200
  • ETH – 0.01
  • TUSD – 1
  • BTC – 0.0001
  • LTC – 0.001
  • DOGE – 0.1

Co się stanie jeśli BTC wzrośnie a ja będę miał kryptowaluty w Jarvis AI?

Pamiętaj że wpłacając do Jarvis wpłacasz przykładowo 1 BTC, ETH lub innej kryptowaluty to Jarvis przez ten czas pracuje, wykonując trady arbitrażowe. Jeśli chcesz zakończyć współpracę z botem to według ich zasad po prostu możesz wyciągnąć środki z aplikacji pamiętając że przed upływem 30 dni od przelania środków do Bota jest pobierana prowizja około 10% po 30 dniach możemy wypłacić środki bez opłat. Więc jeśli np. ETH które wpłaciłeś urośnie na wartości w raz z czasem, to naturalnie w przeliczeniu na złotówki czy dolary zarobisz pomimo trzymania środków na koncie. Równocześnie zarabiając na tradingu w Jarvis. Dlatego ten model biznesowy jest dla mnie bardzo ciekawy.

Ile zarobię na arbitrażu Jarvis?

Podczas logowania mamy informację że będzie to w granicach 6-12% miesięcznie. Ja myślę że koło 10% miesięcznie z tego co pożyczyliśmy botowi.

Jak otrzymujemy zysk z arbitrażu od naszych kryptowalut?

Dostajemy zysk w postaci CLOUD TOKENÓW (CTO). Tokeny możemy przekonwertować na ETH od ręki i wypłacić LUB trzymać i czekać na zmianę kursu. Podobny projekt PLUS TOKEN przy zbliżonym modelu biznesowych wzrósł z 0.4 Dolara do 70 $ za sztukę.

Dlaczego kurs może urosnąć? Ponieważ krypto trzymane na koncie zbiorczym na którym trzymane są zyski z JARVIS AI (te 10% z każdego arbitrażu) póki nie są wypłacone definiują kurs tokena. Wzór jest prosty: Równowartość kryptowalut mierzona w dolarach na koncie dzielona przez ilość tokenów Cloud token = kurs

Opcja dodatkowa

Żeby zarabiać ze struktury trzeba wpłacić przynajmniej 500$ w jednej kryptowalucię, proponuję troszkę więcej przelać ponieważ kurs się waha, jeżeli już mamy 500$ i zaprosimy kogoś do biznesu to zarabiamy 100% tokenów jakie on sam zdobędzie. Przykład ty dziennie zarabiasz 6 CTO i twój polecony zarobi 6 CTO to ty w dniu masz 12 CTO W drugiej linii to dostajemy 50% tokenów poleconych a później od 3-10 linii po 5%

Rejestracja

Pamiętaj by podczas rejestracji w cloud token korzystać z kodu referencyjnego (Referral Code): 4978754809

1

Otwórz ściągniętą aplikację na smartphonie

2

Przyciśnij „Crate Account”

3

Wpisz kod referencyjny (Referral Code)

4

Podaj swoje hasło. Musi się składać z 8 znaków, jednej małej oraz jednej dużej litery, cyfry oraz znaku specjalnego np: !@#$

5

Tu wpisz PIN do płatności – 6 cyfr

6

Zapisz znaki do notesu będą potrzebne w następnym kroku (Ważna kolejność!!)

7

Wybierz wcześniej zapisane wyrazy z notatnika (Ważna kolejność!!)

8

Po poprawnej rejestracji zobaczysz ekran z Twoim loginem ID, PIN-em (hasłem) oraz Payment PIN (PIN do płatności)

9

Teraz możesz się zalogować i widzisz ekran aplikacji

10

Portfele kryptowalutowe, na które przelewamy kryptowaluty potrzebne do uruchomienia arbitrażu Bota

Przed przelanie kryptowaluty na portfele w aplikacji a później uruchomieniem BOTA ZMIEŃ JĘZYK W SMARTPHONIE NA ANGIELSKI!!

Przelewanie kryptowalut i uruchamianie BOTA

1

Portfele kryptowalutowe, na które przelewamy kryptowaluty potrzebne do uruchomienia arbitrażu Bota, wybieramy, na który portfel przelewamy kryptowalutę.

2

W wybranym portfelu przyciskamy napis „Deposit”

3

Przepisujemy adres portfela z aplikacji do pola adresu skąd chcemy przelać środki.

4

Po zaksięgowaniu środków w historii transakcji pojawi się na zielono kwota kryptowaluty jaką przelaliśmy do portfela w aplikacji.

5

Następnie przyciskamy w lewym górnym rogu 3 kreski a potem Projects

6

Przyciskamy JARVIS AI

7

Tu dowiadujemy się co to jest JARVIS AI i gdzie ta technologia jest wykorzystywana a także jakie % profity nasz czekają, na koniec musimy zaakceptować warunki i regulamin.

8

Szukamy kryptowaluty jaką przelaliśmy do aplikacji i przyciskamy ją.

9

Klikamy MAX a następnie PROCEED

10

Czekamy do około 30 min i widzimy na koncie nasze pracujące środki.